Pomiń nawigację i przejdź do treści
EL CAMINO – Poradnia Terapeutyczna
psycholog psychoterapeuta psychiatra specjalista psychoterapii uzależnień

Rejestracja telefoniczna, od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00-20:00, telefon +48 739 987 523

Zasady anulowania wizyty

  1. Umówioną wizytę można odwołać najpóźniej 24 godziny przed wizytą, wyłącznie przez jedną z opcji: kliknięcie opcji anulacji wizyty w e-mailu potwierdzającym wizytę, pod numerem telefonu, podanym na stronie www.elcamino.com.pl lub telefonicznie u swojego Specjalisty.
  2. Jeśli Pacjent anuluje wizytę lub zmieni jej termin na mniej niż 24 godziny przed sesją, to taka wizyta pozostaje płatna i jest równa pełnej stawce za daną wizytę. Jeśli Pacjent nie pojawi się na wizycie i nie anuluje jej, wówczas również ponosi pełny koszt za wizytę.
  3. Jeśli wizyta została odwołana lub zmieniono jej termin na więcej niż 24 godziny przed wizytą, to opłata za wizytę zostanie zwrócona. El Camino dokonuje zwrotów przelewem, na wskazany przez klienta numer konta bankowego, w ciągu 21 dni. W celu uzyskania zwrotu Klient zobowiązany jest o wysłanie wiadomości na adres e-mail: kontakt.elcamino@gmail.com oraz podanie w nim numeru rezerwacji, imienia i nazwiska osoby zapisanej na wizytę, daty spotkania oraz numeru konta bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot środków.
  4. W przypadku Pacjentów będących w terapii inne warunki rezerwacji i anulowania terminów wizyt są dodatkowo omawiane w kontrakcie terapeutycznym.
Utracono połączenie z internetem
Przywrócono połączenie z internetem